خبرهای ناگوار April 23, 2020

from Digicast | دیجی‌کست· ·

‫این قسمت رو با خبر ناگوار تعلیق پخش دیجی‌مون جدید تا اطّلاع ثانوی شروع می‌کنیم و بعد از اون به نقد و بررسی سومین قسمت این مجموعه می‌پردازیم. ‫در پایان هم در مورد برنامه‌های آیندهٔ دیجی‌مون و پادکست صحبت می‌کنیم و از شما می‌خوایم در تصمیم‌گیری برای روند پیشرفت پادکست در این شرایط، با ما هم‌فکری کنید. ‫پایگاه وب اجتماعی پادکست: https://digicast.gnu.rocks/ ‫می‌تونید با استفاده از خوراک پایگاه، مشترک پیام‌ها بشید یا با زدن روی Remote follow از طریق هر شبکه‌ای که از قرارداد ActivityPub پشتیبانی می‌کنه، با ما در تماس باشید و به پیام‌هامون نظر بدید، برامون پیام بذارید، …‫این قسمت رو با خبر ناگوار تعلیق پخش دیجی‌مون جدید تا اطّلاع ثانوی شروع می‌کنیم و بعد از اون به نقد و بررسی سومین قسمت این مجموعه می‌پردازیم.
‫در پایان هم در مورد برنامه‌های آیندهٔ دیجی‌مون و پادکست صحبت می‌کنیم و از شما می‌خوایم در تصمیم‌گیری برای روند پیشرفت پادکست در این شرایط، با ما هم‌فکری کنید.

‫پایگاه وب اجتماعی پادکست:
https://digicast.gnu.rocks/

‫می‌تونید با استفاده از خوراک پایگاه، مشترک پیام‌ها بشید یا با زدن روی Remote follow از طریق هر شبکه‌ای که از قرارداد ActivityPub پشتیبانی می‌کنه، با ما در تماس باشید و به پیام‌هامون نظر بدید، برامون پیام بذارید، در نظرسنجی‌ها شرکت کنید و…. پیشنهاد ما، هریک از نمونه‌های شبکهٔ اجتماعی آزاد و نامتمرکز ماستودونه.