Digicast | دیجی‌کست

by Danial Behzadi | دانیال بهزادی · · ·

A Persian Digimon podcast پادکست فارسی دیجی‌مون

‫در این قسمت از دیجی‌کست، قسمت هفتم ماجراهای دیجی‌مون ۲۰۲۰ رو بررسی می‌کنیم و سعی می‌کنیم تفاوت‌های بین خرخونی و هوش رو بیابیم، آدم‌های قابل اعتماد رو تشخیص بدیم و پرده از دروغ بزرگی به نام دایناسورها برداریم. ‫برای ارتباط با دیجی‌کست، خوندن مطالب مرتبط و فرستادن پیام‌هاتون می‌تونین به پایگاه وب دیجی‌کست مراجعه کنید.

more...


Tags: tv show, anime, digimon, persian

Older Episodes

میوه‌دزدها July 18, 2020
‫در این قسمت از دیجی‌کست به سراغ قسمت ششم ماجراهای دیجی‌مون ۲۰۲۰ می‌ریم و می بینیم که چرا یه عدّه که با علف سر و کار دارن، چشم‌هاشون قرمز می‌شه و آیا با اون‌هایی که همه‌اش دارن می‌خندن، ارتباطی هست یا نه. ‫برای ارتباط با دیجی‌کست، خوندن مطالب مرتبط و …
آفرینش دانش July 9, 2020
در این قسمت، به سراغ بهترین قسمت دیجی‌مون ۲۰۲۰ تا الآن، یعنی قسمت پنجم می‌ریم و اون رو بررسی می‌کنیم، نظریه‌های خودمون رو مطرح می‌کنیم و در مورد دیجی‌مون صحبت می‌کنیم. ‫برای ارتباط با دیجی‌کست، خوندن مطالب مرتبط و فرستادن پیام‌هاتون می‌تونین به [پایگاه وب دیجی‌کست](https://digicast.gnu.rocks/) مراجعه کنید.
‫در این قسمت، بعد از کلّی انتظار، به سراغ قسمت چهارم دیجی‌مون ۲۰۲۰ می‌ریم و اون رو بررسی می‌کنیم، نظریه‌های خودمون رو مطرح می‌کنیم و در مورد دیجی‌مون صحبت می‌کنیم. ‫برای ارتباط با دیجی‌کست، خوندن مطالب مرتبط و فرستادن پیام‌هاتون می‌تونین به [پایگاه وب دیجی‌کست](https://digicast.gnu.rocks/) مراجعه کنید.
‫در این قسمت، در مورد داستان «مربیان دیجی‌مون ۱۹۸۴» صحبت می‌کنیم و اون رو از نظر علمی، فلسفی و داستانی، نقد و بررسی می‌کنیم. نگاهی به سومین مجموعهٔ دیجی‌مون می‌اندازیم و اون رو با داستان مقایسه می‌کنیم. یه خبر خوب بهتون می‌دیم و در نهایت، همراه با هم، یه ویدیوی …
‫در این قسمت از روی ترجمه‌ام از داستان «مربّیان دیجی‌مون ۱۹۸۴» می‌خونم و در واقع کل این قسمت، یه کتاب صوتیه. در قسمت بعد، در بارهٔ این داستان بحث و تبادل نظر می‌کنیم. ‫برای ارتباط با دیجی‌کست می‌تونید از پایگاه وب https://digicast.gnu.rocks استفاده کنید.
خبرهای ناگوار April 23, 2020
‫این قسمت رو با خبر ناگوار تعلیق پخش دیجی‌مون جدید تا اطّلاع ثانوی شروع می‌کنیم و بعد از اون به نقد و بررسی سومین قسمت این مجموعه می‌پردازیم. ‫در پایان هم در مورد برنامه‌های آیندهٔ دیجی‌مون و پادکست صحبت می‌کنیم و از شما می‌خوایم در تصمیم‌گیری برای روند پیشرفت پادکست …
بازی جنگی April 19, 2020
‫در این قسمت به بررسی دومین قسمت از ماجراهای دیجی‌مون می‌پردازیم و اون رو با قسمت ویژهٔ مشابهش در سال بیست سال پیش مقایسه می‌کنیم؛ از نظریه‌هامون در مورد سری جدید می‌گیم و یه کم در مورد تاریخ دنیای دیجیتال حرف می‌زنیم.
قسمت نخست April 14, 2020
‫در این قسمت یه کم از چیستی و چرایی ایجاد این پادکست حرف می‌زنیم و از خودمون و خاطراتمون با دیجی‌مون می‌گیم. ‫بعد در بارهٔ سری جدید دیجی‌مون صحبت می‌کنیم و قسمت نخستش رو با هم بررسی می‌کنیم.